dan hooker przeszedł operację złamanej ręki

Dan Hooker przeszedł operację złamanej ręki – 'To tylko zadrapanie, nie mogę się doczekać kolejnej bitki’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 listopada 2023

Dan Hooker przeszedł operację złamanej ręki. Hangman wypadł przez uraz z walki z Bobbym Greenem. Hooker chce wrócić do startów jak najszybciej i przyznał, że nie może się doczekać kolejnej bitki.

Dan Hooker miał wystąpić w co-main evencie gali UFC Austin. „Hangman” miał przed sobą pięciorundowy pojedynek z Bobbym Greenem jednak na treningu podczas blokowania kopnięcia doznał złamania ręki i musiał wycofać się z walki z Amerykaninem.

Reprezentant City Kickboxing szybko poszedł pod nóż i przeszedł operację o czym poinformował na łamach instagrama. Hooker nie może się doczekać kolejnej bitki w octagonie UFC.

– Operacja odbyła się tego ranka. Nie była to moja pierwsza i zapewne nie ostatnia sytuacja po której idę pod nóż na stole operacyjnym. Wiem, że zabiegi nie odpowiadają wielu zawodnikom, jednak ja zostałem stworzony do tej gry. Dla mnie to tylko zadrapanie, nie mogę się doczekać kolejnej bitki.

Lekarz powiedział Hookerowi, że doznał ponownego złamania ponieważ jego kość nie zrosła się w pełni po poprzednim urazie. Podjęto, więc decyzję by poza „złożeniem” kości dodatkowo wstrzyknąć w nią szpik kostny, tak aby mieć pewność, że tym razem zawodnik wróci do pełni sił.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments