damian janikowski o walce wrzosek vs szpilka zapasy

Damian Janikowski wskazał płaszczyznę która zadecyduje o wyniku walki Wrzosek vs Szpilka na XTB KSW 94!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 kwietnia 2024

Damian Janikowski powiedział co może zadecydować o wyniku walki Arkadiusza Wrzoska z Arturem Szpilką na gali XTB KSW 94 w Trójmieście.

Arkadiusz Wrzosek i Artur Szpilka zmierzą się 11 maja na gali XTB KSW 94 w Ergo Arenie. Na temat tego pojedynku na łamach programu Klatka po klatce wypowiedział się Damian Janikowski.

Damian Janikowski zwrócił uwagę na fakt, że zarówno Arkadiusz Wrzosek jak i Artur Szpilka wywodzą się ze sportów uderzanych.

– Oni są bardzo dobrymi stójkowiczami, ale z przewagą na Wrzoska, dlatego że umie wykorzystać kopnięcia, Artur nie jest niestety tak obeznany z kopnięciami. Nawet jeśli nauczył się bronić niskie kopnięcia, zasłaniać żebra, nigdy nie przeżył tego wszystkiego, co Arek Wrzosek, który wie gdzie kopnąć, gdzie zmylić i ponowić kopnięcie.

Zdaniem medalisty olimpijskiego w zapasach to właśnie jego koronna dyscyplina może okazać się płaszczyzną, która zadecyduje o wyniku walki Wrzoszek vs Szpilka.

– Tutaj może być ze strony Artura Szpilki większa presja i skracanie dystansu, żeby Arek nie miał z czego kopnąć, a potem próbować już zapaśniczo obalać i kto odrobi lekcje zapaśnicze, grapplerskie, ten zwycięży ten pojedynek… Stawiałbym 60 do 40 na Arka Wrzoska.

Walkę Wrzosek vs Szpilka, a także wszystkie pozostałe pojedynki gali KSW 94 możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

TYPYKURSYBUKMACHER
Arkadiusz Wrzosek1.32FORTUNA
Artur Szpilka3.40FORTUNA
Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments