damian janikowski sugeruje parnasse bartosiński ksw 89

Damian Janikowski sugeruje w jaki sposób Parnasse może pokonać Bartosińskiego na XTB KSW 89

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 grudnia 2023

Damian Janikowski zasugerował gameplan jaki na walkę z Bartosińskim powinien przyjąć Salahdine Parnasse. Zdaniem medalisty olimpijskiego w zapasach kluczem do zwycięstwa będzie walka w dystansie.

16 grudnia na gali XTB KSW 89 w Gliwicach dojdzie do wielkiego pojedynku między mistrzem kategorii półśredniej, a mistrzem dywizji piórkowej i lekkiej.

W superfightcie zmierzą się oczywiście Adrian Bartosiński i Salahdine Parnasse. Do tego zestawienia odniósł się Damian Janikowski, który także wystąpi na tej gali. Trenujący w Warszawie Wrocławianin zmierzy się z „Tommym” Romanowskim jednak nie zapomina także o innych walkach tej gali.

Oto co Damian Janikowski powiedział na temat zbliżającego się wydarzenia. Janikowski zasugerował jaki gameplan powinien wykonać Parnasse, aby pokonać Bartosińskiego.

– Parnasse ma szansę wygrać z Bartosińskim. Pytanie w jaki sposób nadrobił tę fizykę, jak nabrał masy. Widzieliśmy go na filmikach, że nabrał masy. Na pewno naturalnie jedząc dziki tego nie zrobił. Pytanie czy straci na szybkości, czy jest wystarczająco silny i zdeterminowany?

Szanse ma, jak będzie dobrze bił, kopał, boksował i chodził wszystkie rundy w dystansie. Wtedy jest w stanie wypunktować Bartosińskiego i wygrać w ten sposób tę walkę.

Janikowski podał bardzo logiczne rozwiązanie. Wiadomo, że Polak będzie dysponował w tym starciu przewagą siły. „Bartos” wydaje się także mieć lepsze zapasy ofensywne. Nie powinien zatem dziwić fakt, że Damian sugeruje Francuzowi wykorzystanie dystansu i unikanie bezpośrednich wymian i klinczu.

KSW 89 obstawisz u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj konto i skorzystaj z promocji trzech pierwszych zakładów bez ryzyka!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments