damian janikowski po gali ksw 89

Damian Janikowski: 'Pomyślałem o ty świnio, chcesz mi odebrać duszę’ [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 grudnia 2023

Damian Janikowski na gali KSW 89 pokonał Tomasza Romanowskiego. Janikowski podsumował swój występ w długiej rozmowie opublikowanej na łamach naszego kanału.

Damian Janikowski zanotował zwycięstwo na gali KSW 89 w Gliwicach i zdecydowanie przybliżył się do walki o mistrzowski pas kategorii średniej.

W weekend Janikowski pewnie pokonał Tomasza Romanowskiego. Damian najpierw toczył z „Tommym” wyrównany bój w stójce, a następnie zaczął wykorzystywać swoje zapasy i mocarny ground and pound do podkreślenia przewagi w starciu.

Jak swój występ podsumował zawodnik? Tak Damian Janikowski wspominał moment, w którym został mocno trafiony przez Romanowskiego.

– Dostałem, gdzieś tam mi zadzwoniło, ale świadomości mi nie odcięło. Na całe szczęście przewróciłem się i on nie miał momentu na dobicie mnie. Jak już leżałem i dochodziłem do siebie on tam taki uśmieszek zrobił to pomyślałem sobie – 'O ty świnio, ty rzeczywiście chcesz mi odebrać duszę, będziesz się nade mną pastwił jak wstaniemy do góry’. Bo on nie chciał iść ze mną w parter, ale jak wstałem to już o tym nie myślałem. Zafiksowałem się na tym, że dalej trzeba się z nim bić, pokazać mu że jestem w stanie wytrzymać tę nawałnicę i albo ja go trafię albo on mnie trafi.

Pełną, niemal 30 minutową rozmowę z Damianem Janikowskim znajdziecie poniżej. Zachęcamy do subskrypcji kanału myMMA na youtube.

Zostaw ocenę
5
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments