daniel cormier krytycznie o wpływach ze sprzedaży ppv dla chandlera

Cormier krytycznie o wpływach z PPV dla Chandlera: „On nie napędza sprzedaży”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 kwietnia 2024

Daniel Cormier wyraził swoją opinię na temat wpływów ze sprzedanych PPV, które mają trafić do Michaela Chandlera. Wypowiedź DC zapewne nie spodoba się wielu zawodnikom.

Daniel Cormier były podwójny mistrz organizacji UFC wyraził dość kontrowersyjną opinię, która zapewne spotka się ze sporą krytyką w środowisku zawodników MMA.

Zdaniem Daniela Cormiera wyłącznie Conor McGregor powinien otrzymać procent od sprzedanych PPV na walkę z Michaelem Chandlerem na gali UFC 303.

Amerykański zapaśnik uważa, że to McGregor jest osobą, która napędza sprzedaż subskrypcji PPV.

– Nie wiem, dlaczego daje się wpływy ze sprzedaży PPV komuś, kto nie napędza sprzedaży. Nie jest to wyraz mojej niechęci do Mike’a, ale on nie napędza sprzedaży. Kiedy walczy się z Conorem, to on jest lokomotywą, która napędza sprzedaż.

Warto pamiętać, że wielu zawodników wielu zawodników daje z siebie wszystko i osiąga świetne wyniki, a tylko raz lub dwa razy w życiu ma możliwość być dodatkowo wynagrodzonym właśnie przez zgarnięcie procenta od ilości sprzedanych PPV.

W przeszłości na wielką kasę z PPV mogli liczyć jedynie mistrzowie, wraz z biegiem lat sytuacja jednak się zmieniła, co nie zmienia sprawy, że patrząc na ilość aktualnie zakontraktowanych zawodników przez UFC zaledwie garstka z nich ma w kontraktach na najbliższe walki zapisaną klauzulę zapewniającą, że mała część przychodów ze sprzedaży PPV trafi na ich konta.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments