conor mcgregor skradł show trailerze filmu road house

Conor McGregor skradł show w trailerze filmu Road House [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 26 stycznia 2024

Conor McGregor rozpoczyna karierę w Hollywood. Były podwójny mistrz UFC zagra jedną z głównych ról w remake’u filmu Road House.

W marcu 2023 roku informowaliśmy was o tym, że Aktor Jake Gyllenhaal pojawił się na ważeniu przed UFC 285 i spoliczkował rywala. Później w trakcie samej gali kręcono także kolejne sceny do filmu „Road House”. Więcej na ten temat poczytacie w dedykowanym artykule, który jest dostępny tutaj.

Wiadome było, że jedną z ról w filmie odegra Conor McGregor, były podwójny mistrz organizacji UFC. Teraz do sieci trafił oficjalny trailer filmu, który jest remakiem filmu znanego w Polsce pod tytułem „Wykidajło”.

Nie trzeba było długo czekać by ujawniono, że Irlandczyk wcieli się w rolę łotra, który sieje chaos i spustoszenie. Trzeba przyznać, że zamieszczone w trailerze sceny wyglądają obiecująco i zwiastują, że Conor idealnie sprawdzi się w tej roli. McGregor skradł show trailerze.

Doskonały aktor Jake Gyllenhaal odegra główną rolę Daltona, byłego zawodnika UFC kategorii średniej, który pakuje się w tarapaty i ostatecznie otrzymuje pracę ochroniarza w klubie.

Zostaw ocenę
13
3
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dada
4 miesięcy temu

Może być