conor mcgregor potwierdził powrót do ufc rywal imbecyl

Conor McGregor potwierdził powrót do UFC: „Muszę zamknąć mordę temu imbecylowi”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 marca 2024

W ubiegłym tygodniu Conor McGregor mówił o braku motywacji i skupianiu się na promowaniu filmu Road House. Sytuacja jednak szybko się zmieniła. W rozmowie z ESPN Irlandczyk potwierdził datę powrotu.

Conor McGregor w ostatnich tygodniach skupia się na promowaniu filmu Road House, w którym odgrywa jedną z głównych ról. Remake starego filmu znanego w Polsce pod nazwą „Wykidajło” zadebiutuje na platformie Amazon Prime już 21 marca.

W trakcie jednej z konferencji Irlandczyk wspominał o tym, że o ile teraz wypełnia obowiązki medialne tak w niedalekiej przyszłości czeka go powrót na salę i rozpoczęcie ciężkich przygotowań. McGregor nawiązał także do tego, że spodziewał się walki w grudniu lub styczniu jednak organizacja UFC miała inne plany.

Teraz Conor przekazał nowe informacje w rozmowie z dziennikarzem ESPN. „Notorious” powiedział, że otrzymał telefon od UFC, w którym przekazano mu termin powrotu. Dopytany przez reportera McGregor potwierdził także nazwisko rywala.

– Kilka dni temu otrzymaliśmy potwierdzenie, że możemy rozpocząć przygotowania. Wrócę do octagonu UFC latem tego roku. Tak rywalem będzie Michael Chandler, muszę zamknąć mordę temu imbecylowi.

Wydaje się zatem, że McGregor najwcześniej wejdzie do octagonu 29 czerwca na gali UFC 303, czyli evencie który zakończy International Fight Week. Rywalem Irlandczyka ma być zgodnie z przewidywaniami Michael Chandler.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments