Conor McGregor otrzymał czarny pas BJJ

Conor McGregor otrzymał czarny pas BJJ od trenera Johna Kavanagha! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 września 2023

Conor McGregor dołączył do elitarnego grona zawodników organizacji UFC, którzy mogą poszczycić się posiadaniem czarnego pasa BJJ. Irlandczyk otrzymał czarny pas od trenera Johna Kavanagha podczas jednego z ostatnich treningów. „Notorious” pochwalił się w sieci nagraniem!

Conor McGregor, były podwójny mistrz organizacji UFC otrzymał wyjątkowe wyróżnienie. Podczas jednego z ostatnich treningów John Kavanagh wręczył Irlandczykowi czarny pas BJJ. Trener Kavanagh pracuje z Conorem w zasadzie od początku jego przygody z treningami na macie warto więc zwrócić uwagę na fakt jak długą drogę przeszli wspólnie, a co za tym idzie jak długo McGregor musiał czekać na to wyróżnienie.

Oznacza to, że Kavanagh skupiał się wyłącznie na samym procesie rozwoju Conora jako zawodnika i zupełnie nie kierował się tym jakie rezultaty osiąga w octagonie, a patrzył głównie na to jak McGregorowi idzie w trakcie kulanek na macie SBG.

Poniżej znajdziecie materiał video z momentu wręczenia pasa. McGregor zachwycony sytuacją, napisał w sieci:

„Otrzymałem dziś czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu od mojego trenera, przyjaciela i mentora Johna Kavanagha. 20 lat ciężkiej pracy! Bardzo ci dziękuję John za wszystkie wspólne lata, a także dziękuję moim klubowym kolegom za tę niesamowitą podróż w świecie jiu-jitsu. Szczerze z głębi serca, bardzo wam dziękuję! Wow czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu. Chwalmy Boga i Helio Gracie! Helio jutro włożę GI obiecuję, nie mogę się doczekać!”

UFC 293: Adesanya vs. Strickland – gdzie oglądać?

Galę UFC 293: Adesanya vs. Strickland w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 10 września o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 10 września.

-=> Darmowa transmisja z UFC 293: Adesanya vs. Strickland. Oglądaj tutaj!

Data: 10 września, niedziela
Lokalizacja: Sydney, Australia
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 10 września
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 10 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC 293! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments