conor mcgregor ufc 303 ufc i espn ppv wycofują

Conor McGregor nie zawalczy na UFC 303? UFC i ESPN ukrywają reklamy PPV i materiały video!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 czerwca 2024

Fani zadają pytanie czy Conor McGregor zawalczy na gali UFC 303? Stacja ESPN wycofała reklamy PPV, a organizacja UFC ukryła materiały video i darmowe walki McGregora.

Kiedy w nocy Dana White zamieścił nagranie video na swoim profilu na instagramie wszyscy spodziewali się ogłoszenia związanego z galą UFC 303 i wyjaśnienia sytuacji z odwołaniem konferencji prasowej. Nic takiego jednak nie miało miejsca, gdyż dyrektor UFC ogłosił dwie walki, które odbędą się 13 lipca na gali w Denver.

Sprawa nie wygląda jednak najlepiej, gdyż ze strony ESPN oraz platformy ESPN+ zniknęły reklamy PPV gali UFC 303: McGregor vs Chandler. Natomiast na kanale youtube organizacji UFC fani dostrzegli brak archiwalnych free fightów z udziałem McGregora, a także usunięcie kilku krótkich teaserów UFC 303 opublikowanych w ostatnim tygodniu.

Sytuacji nie pomaga także fakt, że pracujący dla UFC Chael Sonnen i Daniel Cormier mają zupełnie odmienne zdanie w tym temacie. Sonnen wierzy w to, że Conor McGregor zawalczy na UFC 303 nawet jeśli ma jakieś problemy zdrowotne lub kontuzje. Zawodnik z Oregonu podkreślił jednak, że jeśli Irlandczyk nie wejdzie do octagonu 29 czerwca oznacza to, że podjął decyzję o przejściu na emeryturę.

Wspomniany DC jest mocno zaniepokojony faktem odwołania konferencji prasowej, na którą polecieli nie tylko przedstawiciele mediów, lecz również fani. W Dublinie miało się bowiem pojawić, aż 10 tysięcy kibiców.

Cormier zwrócił uwagę na fakt, że kontaktował się z wieloma osobami z biura UFC jednak nikt nie chce puścić pary z ust co może oznaczać, że faktycznie jest jakiś problem i organizacja stara się znaleźć jakieś rozwiązanie, np przełożyć walkę na późniejszy termin lub po prostu poszukać odpowiedniego zastępstwa.

Czy twoim zdaniem Conor McGregor zawalczy na UFC 303?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments