Conor McGregor idzie po rekord KO! „Mam 34 lata i 8 nokautów…”

S
0
Opublikowano: 15 maja 2023

Jeszcze w tym roku do oktagonu UFC powinien powrócić Conor McGregor. Irlandczyk wyznaczył już sobie konkretny cel – chce sięgnąć po rekord nokautów w federacji! Na pozycję lidera w tej klasyfikacji wskoczył w weekend Matt Brown.

Amerykanin jest stuprocentowym uosobieniem swojego przydomku, czyli „Nieśmiertelny”. W miniony weekend zawodnik zaliczył kolejne KO, tym razem odprawiając prawym Courta McGee. Skończenie to zapewniło też 42-latkowi bonus w wysokości 50 tysięcy dolarów.

To jednak nie wszystko. Matt Brown zrównał się w ilości nokautów pod banderą UFC z Derrickiem Lewisem. W rozmowie z Megan Olivi po pojedynku „The Immortal” przyznał, że teraz chce spędzić trochę czasu z rodziną i wciąż męczą go kontuzje. Nie ukrywał jednak, że po wejściu do klatki pojawia się chęć pobicia rekordu. Wygrana Amerykanin przyciągnęła też uwagę Conora McGregora.

Matt Brown w wieku 42 lat zrównał się z „Bestią” Lewisem w rankingu największej ilości KO z 13. Ja mam 34 lata i 8 nokautów w UFC. Idę po ten rekord.”

Wpis Irlandczyka wyśmiał Ben Askren. Ofiara najszybszego KO w historii federacji zwróciła uwagę, że „The Notorious” nie pojawia się w pracy wystarczająco często. Zakładając, że Brown i Lewis nie zaliczą już takowych skończeń, McGregor musiałby odprawić z kwitkiem aż 6. kolejnych rywali.

Co ciekawe, jednym z nich chce być… Sam Matt Brown. 42-letni fighter również skomentował wpis Conora:

„Mogę się z tobą o to bić.”

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments