colby covington wspomniał zmarłego ojca edwarsa

Colby Covington wspomniał zmarłego ojca Leona Edwardsa. Anglik nie wytrzymał! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 grudnia 2023

Było więcej niż pewne, że Colby Covington będzie chciał wyprowadzić Leona Edwardsa z równowagi. Amerykaninowi udało się to, gdy wspomniał zmarłego ojca mistrza.

Słynący z ciętego języka Colby Covington nie przepuścił okazji ku temu by na konferencji prasowej podgrzać atmosferę i obrazić rywala. Amerykanin najpierw starał się to robić w kreatywny sposób jednak później pozwolił sobie na wypowiedź, która pozostawiła spory niesmak.

W pewnym momencie „Chaos” poruszył temat osoby ojca Leona Edwardsa, który został zamordowany w Londynie, kiedy aktualny mistrz UFC miał zaledwie 13 lat.

Covington przegadywał się z Edwardsem, z obu stron leciały epitety i Colby nagle wypalił:

– W sobotnią noc zabiorę cię do miejsca, w którym nigdy nie chciałeś się znaleźć. Zaciągnę cię na siódmy poziom piekła. Jak tak będziemy to przywitamy się z twoim ojcem.

Jak tylko „Rocky” usłyszał te słowa natychmiast chwycił za to co miał pod ręką i cisnął w Covingtona, a następnie wstał i zmierzał w kierunku rywala. Dzięki szybkiej reakcji ochrony i prowadzącego Jona Anika udało się uniknąć większego zamieszania.

Leon Edwards i Colby Covington zmierzą się w nocy z soboty na niedzielę 17 grudnia w walce wieczoru gali UFC 296. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii półśredniej.

Załóż konto na stronie legalnego polskiego bukmachera FORTUNA, wypełnij pierwszy kupon i oglądaj galę UFC 296 za darmo!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments