Colby Covington krytykuje BKFC ostro niewypały z UFC

Colby Covington ostro o zawodnikach BKFC: „Niewypały z UFC walczą w indiańskim wesołym miasteczku”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 maja 2023

Colby Covington mocno skrytykował byłych zawodników organizacji UFC, którzy aktualnie toczą pojedynki w ringu BKFC. Według „Chaosa” wszyscy ci, którzy trafili do federacji organizującej walki na gołe pięści są zawodnikami, którzy nie sprawdzili się na wysokim poziomie w najlepszej lidze MMA na świecie.

Colby Covington, jeden z czołowych zawodników organizacji UFC w kategorii półśredniej udzielił wywiadu dziennikarzowi Jamesowi Lynchowi. W trakcie rozmowy Covington został zapytany o to czy ogląda gale BKFC i czy interesują go walki na gołe pięści.

Oto co na ten temat powiedział „Chaos”, który otwarcie skrytykował zawodników walczących w ringu na gołe pięści:

„Szczerze mówiąc nigdy nie oglądałem tego rodzaju walk. Nie interesuje mnie sport tego typu, a w szczególności nie interesują mnie niewypały z UFC, które walczą w indiańskim wesołym miasteczku, ponieważ nie potrafili poradzić sobie z zawodnikami o wysokim poziomie umiejętności w UFC. Ponieważ jeśli mówimy o największym biznesie, jeśli mówimy o najwyższym poziomie sportowym to taki masz w tym momencie wyłącznie w UFC. To jest najlepsza organizacja na świecie.”

Gdzie oglądać i obstawiać UFC Vegas 73?

Galę UFC Vegas 73: Dern vs. Hill w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 20 maja o 22:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 1:00 w niedzielę 21 maja.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments