colby na temat edwardsa

Colby Covington o Edwardsie przed UFC 296: 'Czy on skończył chociaż podstawówkę?’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 grudnia 2023

Colby Covington odpowiadał na pytania dziennikarzy podczas dnia medialnego przed UFC 296. Chaos w swoim stylu atakował słownie rywala.

Colby Covington stanie przed kolejną szansą wywalczenia mistrzowskiego pasa kategorii półśredniej. Tym razem Amerykanin zmierzy się z Leonem Edwardsem.

„Chaos” w trakcie dnia medialnego przed galą UFC 296 odpowiadał na pytania dziennikarzy. Covington podkreślił, że jest przekonany, iż jego rywal straci pas i wróci do domu z pustymi rękami.

– Czuję się świetnie, bardzo dobrze tu znowu być. Byłem gotowy na stoczenie tego pojedynku w Anglii jednak on mówił, że chce się bić w USA. No i jesteśmy… jestem przekonany, że powtórzy się 1776 rok. Jeśli Brytyjczyk pojawia się w Ameryce to wraca do domu z pustymi rękoma.

Następnie Colby skupił się na poziomie edukacji Leona Edwardsa i wbił szpilkę mistrzowi kategorii półśredniej sugerując, że UFC nie robi gal PPV na Wyspach Brytyjskich, gdyż te eventy się nie sprzedają.

– Czasem żal mi tych fanów w Anglii jednak taka jest prawda, że oni tam nie sprzedają PPV. Ten cały Leon to żart, słuchaliście jego odpowiedzi do dziennikarzy? To głupek. Jaki on ma poziom edukacji, czy ktoś go kiedyś o to spytał? Czy on skończył chociaż podstawówkę?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments