garbrandt jones ufc

Cody Garbrandt i Trevin Jones powalczą o pozostanie w organizacji UFC

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 lutego 2023

Matchmakerzy organizacji UFC nie kombinowali i zestawili pojedynek Cody Garbrandt vs. Trevin Jones. Przesłanie w tym zestawieniu jest jasne, przegrany będzie musiał pakować walizki i zabierać się z najlepszej ligi MMA na świecie. Były mistrz wygrał jedną z sześciu ostatnich walk natomiast „5 Star” przegrał trzy kolejne pojedynki. Zawodnicy zmierzą się 4 marca na gali UFC 285.

Dla Cody’ego Garbrandta dwie przegrane z TJem Dillashawem okazały się momentem zwrotnym w karierze. Można nawet rzecz, że „No Love” wciąż nie podniósł się po ciężkich nokautach jakie zgotował mu Dillashaw. Garbrandt po porażce z Pedro Munhozem zdołał co prawda pokonać Raphaela Assuncao jednak później przegrał dwie kolejne walki z Robem Fontem oraz Kaiem Kara France.

Trevin Jones przeszedł bardzo ciekawą drogę do organizacji UFC. Zawodnik pochodzący z wyspy Guam walczył w organizacji Pacific Extreme Combat skąd przeniósł się do koreańskiej organizacji TOP.

Gale UFC obejrzysz za darmo Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

Dość niespodziewanie później Jones wylądował w ACA skąd mimo wygranej przez duszenie przeniósł się do japońskiej organizacji DEEP. Jones nie zagrzał tam jednak miejsca, gdyż przy pierwszej możliwej okazji związał się umową z organizacją UFC.

Warto spojrzeć na statystyki obu zawodników. Garbrandt wygrał dziesięć walk przez KO/TKO, nigdy nie wygrał ani nie przegrał przez poddanie. Co ciekawe Trevin Jones nigdy nie został znokautowany natomiast sam ma na koncie kilka wygranych przez poddania.

Do pojedynku zawodników dojdzie 4 marca na gali UFC 285: Jones vs. Gane.

Zostaw ocenę
0
0