Clout MMA. Andrzej Fonfara zdemolował Marcina Najmana w 16 sekund!

S
0
Opublikowano: 06 sierpnia 2023

W main evencie Clout MMA doszło do starcia byłych bokserów. Andrzej Fonfara przed własną, warszawską publicznością zmierzył się z Marcinem Najmanem!

„Polski Książę” zakończył kilka lat temu niezwykle udaną karierą z zawodowym boksem. Fonfara stoczył aż 35 walk, z których zwyciężył w 30. Co więcej, aż 18 z nich Andrzej wygrywał przed czasem, a w tym tą najważniejszą w karierze. Przed 11 laty sięgnął po mistrzostwo świata organizacji IBO.

Gala Clout MMA odbywała się w rodzinnym mieście „Polskiego Księcia” – w Warszawie. To oczywiście zwiastowało ogromny doping dla Andrzeja Fonfary, który też był ogromnym faworytem przed main eventem.

W nim debiutował na zasadach MMA przeciwko Marcinowi Najmanowi. Samozwańczy „Cesarz Polskich Freak Fightów” debiutował lata temu w KSW, co wielu nazywa początkiem polskiego MMA. „El Testosteron” ma za sobą aż 12 walk, choć wygrywał tylko połowę z nich. Ostatnie zwycięstwo odniósł przed kilkoma miesiącami rewanżując się Pawłowi Jóźwiakowi.

Clout MMA: Fonfara vs Najman – Relacja

RUNDA 1

Najman natychmiast rusza z potężnymi cepami! Szuka sprowadzenia, ale Fonfara odwraca sytuację i młotkuje z góry! KONIEC W 15 SEKUND!

Oficjalny wynik: Andrzej „Polish Prince” Fonfara wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments