clout mma 2 albert sosnowski znokautował remiego w drugiej rundzie

Clout MMA 2: Albert Sosnowski znokautował Remiego w 2. rundzie po krwawej walce! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 28 października 2023

Na gali Clout MMA 2 zmierzyli się Albert Sosnowski i Remigiusz Gruchała. Walka została zakontraktowana na zasadach bokserskich jednak zawodnicy założyli małe rękawice. Jaki był wynik walki Sosnowski vs. Gruchała?

Kiedy Albert Sosnowski podpisywał kontrakt z organizacją Clout MMA wiele osób było mocno zaskoczonych tym faktem. Okazuje się jednak, że doświadczony „Dragon”, były mistrz świata WBF w boksie nie miał zamiaru toczyć pojedynków w MMA.

Na gali Clout MMA 2 w Płocku Sosnowski zmierzył się z Remigiuszem Gruchałą. „Remi” przed walką z Sosnowskim miał na koncie między innymi walkę dla organizacji GROMDA. Kto był górą w pięściarskim starciu Sosnowski vs. Gruchała?

Clout MMA 2: Sosnowski vs. Gruchała – relacja, wynik

Remi bardzo szybko zagonił Alberta Sosnowskiego pod siatkę. Gruchała trafia i Dragon ma już rozciętą skórę na twarzy pod lewym okiem. Sosnowski odpowiada jednak prostymi i twarz Remiego także jest już zaczerwieniona. Sporo akcji z obu stron. Remi stara się nadawać tempo walki i jest szybszy od weterana boksu. Sosnowski odpowiada jednak prostymi i sporadycznie wyprowadza sierpy. Niesamowite na samym końcu rundy Albert Sosnowski trafia i Remi Gruchała pada na deski! Sędzia pozwala na kontynuowanie walki i zawodnicy dalej wymieniają ciosy. Koniec rundy.

Albert Sosnowski kontynuuje dobrą pracę w drugiej rundzie. Dragon wykorzystuje prawy prosty i lewy sierp. Remi wyraźnie stara się skrócić dystans i wchodzić ciosami w rywala jednak nie ma już tyle sił ile w pierwszej odsłonie. Sosnowski dokłada do pracy ciosy na korpus i podbródki przełamuje Remiego. Gruchała na deskach. Sędzia pozwala wstać jednak po chwili Sosnowski dobija Gruchałę i jest po walce. Weteran Albert Sosnowski znokautował Remiego Gruchałę w drugiej rundzie.

Sprawdź inne wywiady po Clout MMA 2:

Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mirek
7 miesięcy temu

ALBERT jesteś WIELKI. Pokazałeś pewnemu siebie przeciwnikowi, kto potrzebuje piasku do rękawic! Brawo!