charles oliveira to nie jest fair, że rewanż z islamem jest w abu dhabi

Charles Oliveira: „Nie jest fair, że rewanż z Makhachevem jest w Abu Dhabi, ale taka jest ta gra…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 września 2023

Charles Oliveira udzielił wywiadu Jamesowi Lynchowi z portalu MiddleEasy. Doświadczony Brazylijczyk wypowiedział się między innymi na temat rewanżowego starcia z Islamem Makhachevem. „Do Bronx” nie jest zadowolony z lokalizacji tego pojedynku.

Charles Oliveira zmierzy się po raz drugi z Islamem Makhachevem na najbliższej gali organizacji UFC sprzedawanej w USA systemie pay-per-view. Mowa o gali UFC 294, która odbędzie się 21 października w Abu Dhabi.

Były mistrz kategorii lekkiej nie jest zadowolony z faktu, że kolejny raz będzie musiał walczyć w Abu Dhabi. Okazuje się, że Brazylijczyk sugerował Dagestańczykowi inną lokalizację tego wydarzenia.

„Jestem długo w tej grze, więc nauczyłem się już jak reagować. On wiedział, że jest gala w Sao Paolo dlatego chciałem spróbować swoich szans i sprawdzić czy uda się zawalczyć w Brazylii jednak to nie wypaliło. Szczerze uważam, że to nie jest fair, że rewanż z Makhachevem jest w Abu Dhabi, ale taka jest ta gra. To on jest mistrzem i on ustala warunki. Ja zrobię wszystko, żeby odzyskać mój pas, gdziekolwiek przyjdzie nam walczyć.”

Później Oliveira dodał:

„Szczerze nie ma dla mnie znaczenia, w jaki sposób jednak liczy się to, abym wygrał. Nie dbam o to jak, po prostu chcę by na koniec pojedynku to moja ręka była uniesiona ku górze.”

Wszystkie gale organizacji UFC w tym UFC 294 można obstawić i oglądać za pośrednictwem eFortuna.pl. Wystarczy zarejestrować konto i obstawić dowolny kupon. Aktualnie trwa promocja trzech zakładów bez ryzyka. Oglądaj wszystkie gale UFC za darmo na tutaj!

ufc 294 makhachev vs oliveira 2 kursy
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments