charakterny słomka przed galą gromda 17

Charakterny Słomka pewny swego przed galą GROMDA 17

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 maja 2024

Słomka jest pewny swego przed galą GROMDA 17. Charakterny bijok zapowiada, że kolejnymi wygranymi będzie dążył do walki o pas.

SŁOMKA to mocny zawodnik, który krok po kroku pnie się w górę w rankingu organizacji GROMDA.

– Jestem stworzony do boksu na gołe piąchy i pasuję do tego towarzystwa. Uważam, że już teraz dużo nie odbiegam umiejętnościami od najlepszych, ale na walkę o pas mistrzowski chcę zapracować, a nie ją wykrzyczeć – mówi niesamowicie charakterny wojownik Jakub SŁOMKA, który wystąpi 31 maja na gali GROMDA 17: VABANK.

– Do GROMDY trafiają sami charakterni zawodnicy i po prostu czuję, że jestem jednym z nich. Walczę do końca, potrafię „zmierzyć się” z bólem, wyjść do pojedynku z kontuzjowaną ręką i rozbitym okiem. Nawet nie pomyślałem o wycofaniu przed finałem turnieju ze „Stolarą” – powiedział 28-letni Jakub SŁOMKA.

– Pracuję po to, by dostać szansę stawienia czoła najlepszym. Tak jak wspomniałem, wzrost i waga nie są najważniejsze, ale trzeba być silnym, nieustępliwym, odważnym i wejść między liny z dobrą taktyką. Pojedynek o pas jest wyzwaniem. Do niego będę dążył – zapowiedział.

Transmisja z gali GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa 2 będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł. GROMDA oferuje także droższe pakiety z wyższą jakością transmisji.

Na koniec Słomka przyznał szczerze, która z dotychczasowych walk była dla niego najtrudniejsza oraz zapowiedział progres w ringu po ciężkiej pracy na treningach.

– Walka z Capo była najtrudniejsza, bo od początku byłem na sporych obrotach. Wywierał na mnie presję i już trochę brakowało tlenu. Rywal z kolei wstawał po liczeniach i dążył do zwycięstwa.

– Pokazałem boks na dobrym poziomie technicznym. Ogólnie z kondycją też było dobrze, bo jednak w turnieju wytrzymałem 3 ciężkiej walki. Ale 31 maja ma być jeszcze lepiej. Podczas przygotowaniach pracowaliśmy nad wykluczeniem błędów, które przydarzyły się z Capo. Wierzę, że wszystko zagra. Na pewno będę jeszcze lepiej poruszał się na nogach. To ogrom naszej wspólnej pracy z Robertem Walczakiem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments