Cezary Oleksiejczuk vs. Chris Fishgold nowym main eventem FEN 51! Weteran Cage Warriors i UFC wchodzi do gry!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 października 2023

Chris Fishgold będzie nowym rywalem Cezarego Oleksiejczuka w walce wieczoru gali FEN 51 w Lubinie. Oleksiejczuk pierwotnie miał zmierzyć się z Kazachem Kuanyshbayevem jednak ten wypadł z rozpiski wydarzenia.

Chris Fishgold (18-5-1) podejmie Cezarego Oleksiejczuka (11-2) podczas gali FEN 51, która 14 października odbędzie się w Lubinie. Pojedynek zakontraktowano w limicie umownym do 79 kilogramów i zaplanowany został na 3 rundy. Fishgold zastąpił Kazacha Kuanyshbayeva, z którym miał się zmierzyć Oleksiejczuk.

Fishgold to były zawodnik organizacji UFC oraz Cage Warriors. Pod szyldem amerykańskiego giganta stoczył 4 walki i jedną wygrał. W brytyjskiej organizacji zwyciężył we wszystkich ośmiu starciach. Spośród 18 zwycięskich bojów w formule mieszanej Brytyjczyk zwyciężył 15 razy przed czasem. Fishgold w ostatnim czasie lubuje się w pojedynkach na gołe pięści.

Oleksiejczuk trzykrotnie bronił tytułu mistrzowskiego w kategorii półśredniej – w ostatnim boju wygrał na punkty z Mansurem Abdurzakovem, wcześniej pokonał przez TKO w 1. rundzie z Adrianem Zielińskim. Pierwszy raz trofeum obronił po kapitalnym starciu z Kamilem Kraską, a mistrzem został po pokonaniu Aiguna Akhmedova. Dla Oleksiejczuka będzie to siódma walka dla FEN.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments