oleksiejczuk abdurzakov fen 45

Cezary Oleksiejczuk będzie bronił pasa na FEN 45. Z kim zmierzy się mistrz?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 stycznia 2023

Cezary Oleksiejczuk stanie do obrony mistrzowskiego pasa kategorii półśredniej na gali FEN 45. Rywalem mistrza będzie Mansur Abdurzakov. Zawodnicy zmierzą się 11 marca na gali w Ząbkach. Jakie pojedynki jeszcze odbędą się podczas tego wydarzenia?

Niepokonany od października 2019 roku Cezary Oleksiejczuk (10-2, 4 KO, 2 SUB) będzie bronił pasa mistrzowskiego w pojedynku z Mansurem Abdurzakovem (9-3, 2 KO, 6 SUB). W teorii mamy tu zatem zestawienie strikera z grapplerem, jednak obaj zawodnicy są na tyle wszechstronni i doświadczeni, że są w stanie zaskoczyć rywala w dowolnej płaszczyźnie walki.

Oleksiejczuk ma na rozkładzie takie nazwiska jak Zieliński, Kraska, Akhmedov, Dusza czy Chan. Abdurzakov także ma w rekordzie wygraną nad Szymonem Duszą, a ponad to pokonał takich zawodników jak Nursultan Asker, Max Handanagić czy Michał Golasiński.

Poza walką wieczoru ogłoszono również trzy starcia w kategorii lekkiej. O miano pretendenta do walki o tytuł powalczą niepokonany w FEN Patryk Duński (9-5-1, 5 KO, 2 SUB) oraz Aleksander Gorszecznik (18-6, 7 KO, 3 SUB). Ponadto zobaczymy kolejne dwa starcia w kategorii lekkiej – Damian Rzepecki (3-0, 1 KO, 2 SUB) zmierzy się z Konradem Furmankiem (5-4, 3 KO), a Giorgi Esiava (6-2, 1 KO, 4 SUB) sprawdzi umiejętności Krzysztofa Dobrzyńskiego (7-5-1, 1 KO).

Zostaw ocenę
0
0