FEN

Cezary Oleksiejczuk będzie bronił pasa na FEN 45. Z kim zmierzy się mistrz?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Cezary Oleksiejczuk stanie do obrony mistrzowskiego pasa kategorii półśredniej na gali FEN 45. Rywalem mistrza będzie Mansur Abdurzakov. Zawodnicy zmierzą się 11 marca na gali w Ząbkach. Jakie pojedynki jeszcze odbędą się podczas tego wydarzenia?

Niepokonany od października 2019 roku Cezary Oleksiejczuk (10-2, 4 KO, 2 SUB) będzie bronił pasa mistrzowskiego w pojedynku z Mansurem Abdurzakovem (9-3, 2 KO, 6 SUB). W teorii mamy tu zatem zestawienie strikera z grapplerem, jednak obaj zawodnicy są na tyle wszechstronni i doświadczeni, że są w stanie zaskoczyć rywala w dowolnej płaszczyźnie walki.

Oleksiejczuk ma na rozkładzie takie nazwiska jak Zieliński, Kraska, Akhmedov, Dusza czy Chan. Abdurzakov także ma w rekordzie wygraną nad Szymonem Duszą, a ponad to pokonał takich zawodników jak Nursultan Asker, Max Handanagić czy Michał Golasiński.

Poza walką wieczoru ogłoszono również trzy starcia w kategorii lekkiej. O miano pretendenta do walki o tytuł powalczą niepokonany w FEN Patryk Duński (9-5-1, 5 KO, 2 SUB) oraz Aleksander Gorszecznik (18-6, 7 KO, 3 SUB). Ponadto zobaczymy kolejne dwa starcia w kategorii lekkiej – Damian Rzepecki (3-0, 1 KO, 2 SUB) zmierzy się z Konradem Furmankiem (5-4, 3 KO), a Giorgi Esiava (6-2, 1 KO, 4 SUB) sprawdzi umiejętności Krzysztofa Dobrzyńskiego (7-5-1, 1 KO).

Komentowanie niedostępne