cedric doumble zawalczy na gaili bellatora w paryżu kontrowersyjny rywal

Cedric Doumbe zawalczy na gali Bellatora w Paryżu! Kontrowersyjny wybór rywala!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 kwietnia 2024

Cedric Doumbe zadebiutuje w organizacji Bellator na gali w Paryżu. 17 maja Doumbe zmierzy się z Derekiem Andersonem, jest to dość kontrowersyjny wybór.

Cedric Doumbe w marcu przegrał swoją pierwszą walkę w MMA. Doumbe prowadził wyrównany pojedynek z Baysangurem Chamsoudinovem w walce wieczoru gali PFL. Niestety w pewnym momencie Francuz nastąpił na drzazgę i starcie zostało przerwane.

Początkowe zachowanie Doumbe wskazywało na to, że mógł doznać kontuzji stopy, więc sędzia Marc Goddard zakończył walkę. Ostatecznie uznano wygranym Chamsoudinova, a za powód podano kontuzję Doumbe, czyli w skrócie niezdolność do kontynuowania pojedynku.

Cedric Doumbe wróci do klatki za niespełna miesiąc. 17 maja zawodnik zadebiutuje w organizacji Bellator MMA, która została wchłonięta przez PFL. Trzeba jednak przyznać, że wybór rywala jest dość kontrowersyjny.

Cedric Doumbe zawalczy z Derekiem Andersonem na gali w Paryżu. Amerykanin był nieaktywny przez ponad dwa lata, później wrócił do klatki na gali Gladiator Challenge, jednak jest to organizacja „oflagowana” przez serwis tapology jako federacja znana z missmatchy oraz nabijania rekordów.

Anderson to dawny rywal Marcina Helda. Derek wróci do klatki organizacji Bellator po trzyletniej przerwie. Amerykanin ma w rekordzie dwie wygrane nad Patrickym Pitbullem, stoczył także przegrane starcia z Michaelem Pagem oraz Brentem Primusem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments