Cedric Doumbe Klimas nokaut

Cedric Doumbe, były mistrz GLORY zdemolował Pawła Klimasa na gali MMA w Paryżu [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 marca 2023

Cedric Doumbe, były mistrz organizacji GLORY, który rozpoczął jakiś czas temu przygodę z zawodowym MMA okazał się zbyt trudną przeszkodą dla Pawła Klimasa. Francuz zdemolował Polaka w drugiej rundzie, jednak Klimas miał swoje szanse w tym pojedynku.

Cedric Doumbe i Paweł Klimas zmierzyli się na gali MMA GP 4 w Paryżu. Nasz zawodnik wskoczył do rozpiski jako późne zastępstwo. Warto wspomnieć od razu, ze Doumbe do startów w MMA przygotowuje się między innymi z Salahdinem Parnasse i Ramzanem Jembievem.

Cedric Doumbe trafił już w pierwszych sekundach walki co sprawiło, że Polak poszukał wejścia w nogi. Te jedna rywal wybronił. W jednej z kolejnych akcji Francuz w bardzo ładny sposób wyciął Klimasa, a ten spróbował skręcić się po nogę oponenta. Nic z tego jednak nie wyszło.

Następnie Doumbe trafił mocno na wątrobę po czym miał Klimasa na macie i mógł atakować z góry. Swoją najlepszą szansę Polak miał na początku drugiej odsłony kiedy to po upływie 40 sekund tej rundy próbował zajść za plecy rywala, niestety ostatecznie to Francuz się wyśliznął i znalazł się na górze w parterze.

Ostatecznie Doumbe trafił potężnym lewym po którym Polak zachwiał się na nogach i padł na deski, a w parterze Francuz już tylko dobijał naszego reprezentanta.

Zostaw ocenę
0
0