Były reprezentant Polski w turnieju GROMDA!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 grudnia 2020

Były reprezentant polski w turnieju GROMDA!

Eksplozywny, krewki i nieugięty puncher. Czas na ringowe grzmoty. RAIDEN wchodzi do gry!

Były reprezentant polski. Inteligentny, taktyczny i dynamiczny pięściarz. Skracający dystans szukający nokautującego uderzenia. Uczestnik szlachetnego projektu Cancer Fighters. Wrocławski bijok gotowy na turniej GROMDA.

Kacper „RAIDEN” Olszewski to były lekkoatleta z kadry Polski, 2 krotny mistrz Polski w rzucie dyskiem i rzucie oszczepem, vice mistrz Polski w pchnięciu kula, w 2014 roku 9 wynik na świecie w pchnięciu kulą, 5 miejsce na eliminacjach do Igrzysk Olimpijskich w Baku. Sporty walki trenuje od 10 lat. Lekkoatletyka dała mu podstawy w treningu motorycznym i eksplozywnej sile, dlatego jego ciosy ważą sporo. Trener przygotowania motorycznego, siłowego i kondycyjnego. Trener wielu zawodników sportów walki. Członek fundacji Cancer Fighters.

Już 11 grudnia, krwawy piątek a fani sportów walki będą mogli się emocjonować galą GROMDA 3. W programie finał turnieju, którego stawką będzie nagroda główna – 100 tysięcy złotych. Rywalem Krystiana „TYSONA” Kuźmy będzie Mateusz „DON DIEGO” Kubiszyn, który już raz pokazał, że w walce na gołe pięści liczą się nie tylko warunki fizyczne. Transmisja gali tylko w systemie PPV na https://gromda.tv

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments