Cody Gabrandt wypada z ufc 292 kontuzja

Były mistrz wypada z głównej karty UFC 292 z powodu kontuzji!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 sierpnia 2023

Cody Garbrandt, były mistrz kategorii koguciej wypadł z głównej karty gali UFC 292 z powodu kontuzji! Niestety jest to kolejna zmiana w rozpisce gali w Bostonie w ostatnich dniach. Według zakulisowych informacji matchmakerzy UFC pilnie poszukują zastępcy, który wskoczy do walki z Mario Bautistą.

Cody Garbrandt ponownie kontuzjowany – tak w zasadzie powinien brzmieć tytuł tego artykułu. „No Love” to były mistrz kategorii koguciej, którego kariera w ostatnich latach naznaczona jest kontuzjami i ciężkimi porażkami.

Wchodząc w rekord zawodnika na portalu tapology szybko rzuca się w oczy ilość ciemnych prostokątów z literką C (cancelled), oznaczającym odwołane walki z udziałem Amerykanina. Teraz pojawił się kolejny, a kto wie czy po tym urazie Garbrandt w ogóle otrzyma kolejną szansę od organizacji UFC.

Zaledwie trzy dni wstecz informowaliśmy was o tym, że Ian Machado Garry zmierzy się z nowym rywalem na UFC 292. Dedykowany artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Ian Machado Garry: „Zawsze dostaję to czego chcę!”

W nocy w trakcie transmisji z gali UFC Vegas 78 wyemitowano grafikę prezentującą rozpiskę głównej karty gali UFC 292. Właśnie wtedy okazało się, że Cody Garbrandt doznał kontuzji wykluczającej go z udziału w tym wydarzeniu. Liczymy na to, że matchmakerom uda się znaleźć odpowiednie zastępstwo lub całkowicie inny pojedynek, który po prostu podniesie poziom głównej karty wydarzenia.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments