butterbean przemiana rywala pudziana jeździł na wózku i biega

Butterbean jeździł na wózku, a teraz biega! Niesamowita przemiana byłego rywala Pudziana! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 lutego 2024

Po zakończeniu sportowej kariery Butterbean strasznie podupadł na zdrowiu i musiał poruszać się na wózku. Diamond Dallas Page pomógł Eschowi w powrocie do zdrowia.

Starsi kibice zapewne dobrze pamiętają Butterbeana. Eric Esch to zawodnik, który zyskał sławę dzięki startom na galach K-1 w Japonii. Później Butterbean kontynuował karierę walcząc w legendarnej nieistniejącej już organizacji PRIDE. To właśnie w kraju kwitnącej wiśni walczył z takimi sławami jak Genki Sudo czy Minowaman.

Esch walczył także na galach Cage Rage gdzie pokonał między innymi dobrze znanego Jamesa Thompsona. Po kilku startach na mniejszych galach Butterbean trafił do KSW i w 2010 roku zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW 14: Dzień Sądu.

Następnie Amerykanin stoczył jeszcze cztery pojedynki i zakończył karierę. Niestety na emeryturze Butterbean okropnie podupadł na zdrowiu. Na całe szczęście Diamond Dallas Page, członek galerii sław wrestlingowej organizacji WWE wraz z przyjaciółmi, fizjoterapeutami, trenerami i lekarzami postanowił wspomóc Escha w przemianie i powrocie do zdrowia.

Ciężka praca całej ekipy, a przede wszystkim samego Butterbeana przyniosła niesamowite efekty i Esch wstał z wózka nie tylko by poruszać się o własnych siłach co nawet biegać!

Zostaw ocenę
4
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments