brian ortega prezentuje szybkość ciosów przed walką z rodriguezem

Brian Ortega prezentuje szybkość ciosów przed rewanżową walką z Yairem Rodriguezem na gali UFC w Meksyku [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 lutego 2024

Brian Ortega wróci do octagonu UFC po półtorarocznej przerwie. Ortega na gali UFC w Meksyku stanie do rewanżu z Yairem Rodriguezem.

Yair Rodriguez i Brian Ortega zmierzą się 24 lutego w co-main evencie gali UFC w Mexico City. Drugi z wymienionych wróci do octagonu po bardzo długiej przerwie. Brian Ortega nie może zaliczyć ostatnich lat do udanych. „T-City” dwukrotnie przegrał w pojedynkach rangi mistrzowskiej, notując porażki w bojach z Maxem Hollowayem i Alexandrem Volkanovskim.

Jakby kłopotów Ortegi było mało w lipcu 2022 roku Brian doznał kontuzji barku w pierwszej rundzie pojedynku z Yairem Rodriguezem. Poważny uraz oznaczał konieczność przejścia operacji i długiej rehabilitacji.

Na szczęście wygląda na to, że po urazie nie ma już śladu. Brian Ortega zaprezentował szybkość ciosów przed rewanżowym pojedynkiem z Yairem Rodriguezem.

W trakcie nieobecności Ortegi, „El Pantera” zdołał stoczyć dwa pojedynki. Najpierw poddał duszeniem trójkątnym Josha Emmetta na gali UFC 284 w Perth, a następnie przegrał przez nokaut z Alexandrem Volkanovskim w walce o pas mistrzowski na gali UFC 290 w Las Vegas.

Obu zawodników łączą porażki z Hollowayem i Volkanovskim. Potwierdza to ranking UFC, w którym bohaterowie co-main eventu gali UFC w Meksyku plasują się właśnie za największymi nazwiskami dywizji do 66 kilogramów.

Kto wygra walkę Rodriguez vs. Ortega

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments