Bonusy po KSW 80

Bonusy po gali KSW 80 przyznane! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 marca 2023

Federacja KSW mocno obsypała bonusami za galę KSW 80 w Lubinie. Dodatkowe pieniądze trafią bowiem na konta, aż sześciu zawodników. Którzy z fighterów zgarnęli bonusy za swoje występy na gali w RCA Arenie?

Właściciele federacji KSW Martin Lewandowski i Maciej Kawulski oraz dyrektor sportowy Wojsław Rysiewski przyznali, aż sześć bonusów za galę KSW 80 w Lubinie.

Nie ma się co temu dziwić bo wydarzenie obfitowało w emocjonujące pojedynki, a na dziesięć zakontraktowanych walk, aż siedem zakończyło się przed czasem przez KO/TKO lub poddanie.

KSW 81 – gdzie oglądać?

Gala KSW 81, na której w walce wieczoru Adrian Bartosiński zmierzy się z Arturem Szczepaniakiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Bonusy po gali KSW 80 [VIDEO]

Dodatkowe pieniądze trafią do następujących zawodników:

  • Poddanie wieczoru – Tom Breese
  • Walka wieczoru – Kacper Koziorzębski vs. Borys Borkowski, Robert Ruchała vs. Lom-Ali Eskiev
  • Nokaut wieczoru – Andi Vrtaćić
Zostaw ocenę
0
0