bo nickal udusił brundage a na ufc 300 video

Bo Nickal udusił Brundage’a w drugiej rundzie walki na UFC 300 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 kwietnia 2024

Bo Nickal i Cody Brundage stoczyli pojedynek w pierwszej walce głównej karty gali UFC 300 w Las Vegas.

W ostatnich tygodniach sporo mówiło się o tym, że ani Bo Nickal ani Cody Brundage nie zasłużyli na miejsce w głównej karcie walk gali UFC 300. Część fanów i ekspertów sugerowała nawet, że celowo zestawiono rozpiskę w ten sposób tak, aby więcej fanów oglądało kartę wstępną, na której znalazły się takie walki jak Kattar vs Sterling czy Prochazka vs Rakić.

Ostatecznie pracownicy biura UFC nie zdecydowali się na zmianę decyzji i Nickal z Brundagem stoczyli walkę, która otworzyła główną kartę jubileuszowego eventu UFC 300.

UFC 300: Bo Nickal poddał Brundage’a

Bardzo mocne rozpoczęcie walki średnich. Brundage chciał zaatakować latającym kolanem. Nickal trafił. Po chwili zapaśniczych kotłów zawodnicy zwarli się pod siatką. Nickal cisnął rywalem o matę ten jednak szybko wstał. Bo stara się wpiąć duszenie zza pleców. Nickal przechodzi do pełnego dosiadu. Cody Brundage ucieka z opresji wciąż jednak to Bo ma dominującą pozycję. Brundage sprytnie wykluczył rękę Nickala. Koniec rundy.

Mocne kopnięcie Nickala, ale Brundage w świetny sposób odrzucił od siebie rywala. Bo uzyskuje sprowadzenie. Zapaśnik z American Top Team będzie pracował z góry. Nickal pracuje nad wpięciem duszenia trójkątnego rękoma. Tempo walki zdecydowanie spadło. Bo Nickal wpina duszenie zza pleców. Brundage jednak zdołał zerwać ręce rywala. Bo Nickal ponawia próbę i dusi Brundage’a!

Bo Nickal poddał Cody’ego Brundage’a w 2. rundzie (duszenie zza pleców)

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments