mike perry pokonał eddiego alvareza video

BKFC 56: Mike Perry pokonał Eddiego Alvareza – video

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 grudnia 2023

Mike Perry pokonał Eddiego Alvareza w walce wieczoru gali BKFC 56 w Salt Lake City. Walka została przerwana przez narożnik Alvareza.

Mike Perry pokonał Eddiego Alvareza w walce wieczoru gali BKFC 56. „Platinum” zdobył tym samym tytuł „King of Violence”.

Eddie Alvarez przeważał w pierwszej odsłonie pojedynku, gdzie miał świetne momenty. Były mistrz Bellatora i UFC czterokrotnie trafił lewym, który zasiał spustoszenie u Perry’ego. Mike był wolny w tej odsłonie natomiast Alvarez ładnie pracował i kąsał prostym.

Sytuacja odmieniła się w drugiej rundzie. Alvarez najpierw dwukrotnie trafił prostym, a następnie ustrzelił rywala mocnym prawym, po którym Perry był w tarapatach. Następnie to Platinum trafił potężnym prawym, po którym Alvarez zaczął się wycofywać. Zawodnicy wdali się w niesamowitą wymianę cios, za cios wypuszczając podbródki i haki raz po raz. Perry korzysta z przewagi warunków fizycznych.

Mike Perry pokonał Eddiego Alvareza

Mike Perry pokonał Eddiego Alvareza przez TKO. Walka została przerwana przez narożnik Alvareza po drugiej rundzie przez wzgląd na urazy i niezdolność do kontynuowania walki przez Eddiego.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments