poddania bellator

Big John McCarthy prezentuje najlepsze poddania w klatce Bellatora w 2022 roku [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 grudnia 2022

Big John McCarthy znany z wieloletniej pracy sędziego, aktualnie pracuje dla organizacji Bellator jako komentator i ekspert. McCarthy przygotował materiał video, w którym przedstawił kilka najlepszych poddań w klatce Bellatora w 2022 roku. Zobaczcie jakie poddania wybrał Big John.

John McCarthy, znany jest głównie z wieloletniej pracy sędziego na galach organizacji UFC. Młodsi fani mogą nie pamiętać, ale popularny Big John pracował jako sędzia na galach najlepszej ligi MMA na świecie od samego początku, od gali UFC 1!

To właśnie McCarthy po pierwszej gali usiadł do stołu z przedstawicielami organizacji i zaproponował im kilka zmian w zasadach mówiąc o tym, że te zastosowane podczas pierwszego wydarzenia były zbyt niebezpieczne dla zdrowia zawodników.

McCarthy pracował jako sędzia od 1993 roku do 2018. McCarthy miał także okazję na to by pracować na galach w Polsce, pojawił się między innymi w katowickim Spodku na gali MMA Attack 2 w 2012 roku. Co ciekawe to właśnie zdjęcie z tej gali figuruje na oficjalnym profilu Big Johna na wikipedii!

Teraz Big John od paru ładnych lat skupia się na komentowaniu gal i pracy eksperta. Dziś przygotował on zestawienie najlepszych poddań w klatce Bellatora. Warto zwrócić uwagę na fakt, że były sędzia potrafi docenić całą akcję, która doprowadziła do poddania.

najlepsze poddania w klatce Bellatora w 2022 roku.

Zostaw ocenę
0
0