Big John McCarthy o McGregor vs Chandler

Big John McCarthy porównuje sytuację przed walką McGregor vs. Chandler do starcia Mark Hunt vs. Brock Lesnar

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 sierpnia 2023

Big John McCarthy, były sędzia który aktualnie pracuje jako analityk oraz komentator gal Bellatora wypowiedział się na temat zestawienia Conor McGregor vs. Michael Chandler. Zdaniem McCarthy’ego sytuacja jest podobna do tej jaka miała miejsce podczas starcia Mark Hunt vs. Brock Lesnar na UFC 200.

Big John McCarthy w podcaście Weighing In prowadzonym wspólnie z Joshem Thomsonem wypowiedział się na temat sytuacji przed walką Conor McGregor vs. Michael Chandler. Zdaniem emerytowanego sędziego może tutaj dojść do powtórki z rozrywki.

Big John McCarthy wspomniał sytuację sprzed wielu lat kiedy przed pojedynkiem Mark Hunt vs. Brock Lesnar na UFC 200 drugi z wymienionych zawodników otrzymał zezwolenie na udział w walce bez przechodzenia testów antydopingowych w trakcie obozu przygotowawczego.

Oto co dokładnie na ten temat powiedział były sędzia, który wielokrotnie sędziował walki wieczoru gal UFC:

„Zobaczycie Dana White spotka się z Michaelem Chandlerem lub z jego managerami i dopnie umowę na to by zgodzili się na zwolnienie Conora z testów. Bądźmy szczerzy tak właśnie będzie, a co najgorsza Chandler nie będzie miał wyjścia. Wszyscy pamiętamy co stało się w przypadku walki Mark Hunt vs. Brock Lesnar. Po prostu każą Chandlerowi podpisać jakiś kwitek, na którym wyrazi zgodę na to by McGregor nie musiał być testowany przez sześć miesięcy.”

W dalszej części wypowiedzi McCarthy stwierdził:

„To będzie po prostu skrócony okres testowy dla McGregora. Mamy połowę sierpnia zostaje nam zatem wrzesień, październik, listopad i walka w grudniu. To cztery miesiące. Chandler zostanie zapytany o to czy zgodzi się na podjęcie walki jeśli Conor będzie testowany przez cztery miesiące. Michael to wielkie pieniądze, chcesz je zarobić prawda? I będzie musiał to podpisać.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments