benoit saint denis i salahdine parnasse trenują ufc 299 ksw 94

Benoit Saint-Denis i Salahdine Parnasse trenują wspólnie przed UFC 299 i KSW 93!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 stycznia 2024

Benoit Saint-Denis i Salahdine Parnasse zapozowali wspólnie do zdjęcia w trakcie treningu. Zawodnicy razem przygotowują się do nadchodzących gal UFC 299 i KSW 93.

Na instagramowym profilu firmy Super Prodige pojawiło się wspólne zdjęcie Benoit Saint-Denisa oraz Salahdine’a Parnasse’a. Przedstawiciele firmy poinformowali, że dwaj Francuzi będą się wspólnie przygotowywali do nadchodzących gal.

Benoit Saint-Denis wystąpi w co-main evencie gali UFC 299. 9 marca w Miami Francuz będzie musiał stawić czoła Dustinowi Poirierowi, uznawanemu za jednego z najlepszych zawodników kategorii lekkiej na świecie. Ewentualna wygrana w tym pojedynku znacznie przybliży Francuza do walki o mistrzowski pas.

Z kolei Salahdine Parnasse wystąpi w walce wieczoru gali KSW 93 w Paryżu. To wydarzenie planowane jest na 6 kwietnia. Póki co federacja KSW nie ogłosiła jeszcze nazwiska rywala podwójnego mistrza.

Zdjęcie trafiło do sieci jako odpowiedź na wspólną fotkę Mateusza Gamrota i Dustina Poiriera z sali treningowej American Top Team.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments