bellator 303 nurmagomedov vs shabliy champions series paryż

Bellator 303: Nurmagomedov vs. Shabliy – dwie walki mistrzowskie na gali w Paryżu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 marca 2024

Bellator 303 odbędzie się 17 maja w Paryżu. Na gali dojdzie do dwóch starć rangi mistrzowskiej. W main evencie zmierzą się Usman Nurmagomedov i Alexander Shabliy.

Niepokonany Usman Nurmagomedov (17-0) będzie bronił mistrzowskiego tytułu organizacji Bellator w starciu z rodakiem Alexandrem Shabliy (24-3). Zawodnicy stoczą bój o pas kategorii lekkiej w walce wieczoru gali Bellator 303 w Paryżu.

Sporą skazą na karierze Dagestańczyka jest wpadka dopingowa zanotowana po ostatniej walce. Ostatecznie jednak przez zamieszanie związane ze zmianą właścicieli Nurmagomedov utrzymał pas mistrzowski i będzie musiał go bronić w pojedynku z legitymującym się serią dziewięciu zwycięstw z rzędu „Peresvetem”.

W co-main evencie oko w oko staną Patchy Mix (19-1) i Magomed Magomedov (20-3). Stawką tego starcia będzie pas mistrzowski kategorii koguciej. Mix i Magomedov walczyli już w przeszłości i górą był „No Love”, który udusił gilotyną zawodnika z Machaczkały.

W karcie walk nie zabraknie także występów doświadczonych zawodników. Mansour Barnaoui (20-6) przed własną publicznością podejmie Japończyka Yusuke Yachiego (26-13). Gregory Babene (23-11) stanie do boju z Costello Van Steenisem (14-3), a do klatki Bellatora powróci także Slim Trabelsi (6-0), który zmierzy się ze Szkotem Louie Southerlandem (6-2). Według wstępnych planów walka zawodnika ANKOS MMA wejdzie w skład głównej karty.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments