Bellator 299 Ciaran Clarke udusił Przemysława Górnego

Bellator 299: Ciaran Clarke udusił Przemysława Górnego w 2. rundzie [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 września 2023

Czas na kolejny pojedynek Polaka w organizacji Bellator! Przemysław Górny zmierzy się z niepokonanym Ciaranem Clarkiem. Irlandczyk jest wielkim faworytem tego starcia. Czy „Polski Wilk” sprawi niespodziankę?

Organizacja Bellator postawiła przed Przemysławem Górnym bardzo trudne zadanie. Na gali Bellator 299 Polak zmierzy się z niepokonanym Ciaranem Clarkiem, który ma na swoim koncie siedem kolejnych zwycięstw w klatce Bellatora. Ponad to Irlandczyk będzie walczył przed własną publicznością w Dublinie. Reprezentant SBG będzie mógł liczyć na gromki doping kibiców.

„Polski Wilk” miał w przeszłości walczyć dla federacji KSW, która planowała walkę Górnego z Kamilem Szkaradkiem na KSW 80. Ostatecznie do tego pojedynku nie doszło przez wzgląd na kontuzję żeber odniesioną przez Górnego w trakcie przygotowań do gali.

Reprezentujący Berserkers Team Górny jak to zwykle bywa w przypadku zawodników z tego teamu potrafi zarówno solidnie przyłożyć w stójce jak i efektownie zakręcić się w parterze. Liczymy na to, że Polak zaskoczy dziś faworyzowanego Irlandczyka. Nim przejdziemy do relacji z walki przypominamy, gdzie można obstawiać wydarzenia organizacji Bellator.

Bellator 299 – zagraj bez ryzyka! Obstaw galę!

Wszystkie wydarzenia organizacji Bellator MMA możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl. Za rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł, które zostanie dodane do pierwszego depozytu.

Pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawisz bez ryzyka! Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Odbierz BONUSY i obstaw główną kartę Bellator 299!

zagraj bez ryzyka bellator

Bellator 299: Clarke vs. Górny – relacja, wynik walki

Ciaran Clarke stara się skrócić dystans i szybko zamknąć Polaka na siatce. Irlandczyk obala Górnego. Reprezentant Berserkers Team stara się pracować z pleców. Ciaran atakuje ciosami z góry w żebra Polaka. Upkicki w wykonaniu Górnego. Przemysław Górny stara się wykluczyć rękę rywala. Nic z tego Clarke wciąż w pozycji dominującej. Niesamowite Polak trafia upkickiem i Irlandczyk podłączony pada do tyłu na matę. Niestety Górny przestrzelił kolejny cios co pozwoliło Ciaranowi na zyskanie chwili wytchnienia. Polak kontynuuje natarcie i pracuje z góry jednak Clarke wyprowadza uderzenia łokciami z dołu. Świetny sweep w wykonaniu Clarke’a. Reprezentant SBG idzie za plecy Polaka i chce wpiąć duszenie. Berserker broni się i runda dobiega końca.

Clarke bardzo łatwo przenosi walkę do parteru w drugiej odsłonie. Polak ponownie trafia rywala z dołu kopnięciem jednak tym razem był to nielegalny atak. Clarke dostaje chwilę przerwy. Sędzia odejmuje punkt Górnemu. Middle kick i lewy prosty w wykonaniu Górnego. Clarke ponownie skraca dystans, wchodzi w klincz i chce przenieść walkę na matę. Irlandczyk szybko obala Polaka. 28 letni fighter z Droghedy dyktuje tempo pojedynku. Niestety Ciaran Clarke udusił Górnego. Koniec walki.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments