Nurmagomedov vs Henderson Bellator 292

Bellator 292: Nurmagomedov vs. Henderson – zapowiedź gali. Start Grand Prix kategorii lekkiej! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 marca 2023

Gala Bellator 292 odbędzie się w nocy z piątku 10 marca, na sobotę 11 marca. W walce wieczoru Usman Nurmagomedov położy na szali pas mistrzowski kategorii lekkiej w ćwierćfinałowym pojedynku Grand Prix.

Rywalem Nurmagomedova będzie Benson Henderson, były mistrz organizacji UFC. W drugim ze starć wchodzących w skład turnieju Tofiq Musayev zmierzy się z Alexandrem Shabliym.

Główna karta walk została doskonale obsadzona, gdyż znajdą się w niej także rewanżowe starcie Valentina Moldavsky’ego z Lintonem Vassellem oraz bój Michaela Page’a z Goitim Yamauchim, czyli typowe zestawienie striker vs. grappler.

W karcie wstępnej Enrique Barzola stanie w szranki z Erikiem Perezem, Khalid Murtazaliev stoczy bitkę z Tonym Johnsonem, a Julius Anglickas podejmie zawsze niebezpiecznego Turkmena Yagshimuradova.

Bellator 292: Nurmagomedov vs. Henderson – zapowiedź

Uczestnicy walk wchodzących w skład Grand Prix znajdują się po przeciwnej stronie drabinki. Wygrany z walki Henderson vs. Nurmagomedov zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku Brent Primus vs. Mansour Barnaoui, natomiast wygrany starcia Musayev vs. Shabliy zawalczy z wygranym boju Patricky Freire vs. AJ McKee.

Zostaw ocenę
0
0