muhammad covington

Belal Muhammad wypatruje kolejnego rywala, a manager potwierdza, że UFC zasugerowało…

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 lutego 2023

Niepokonany w dziewięciu ostatnich pojedynkach Belal Muhammad wypatruje kolejnego rywala. Manager zawodnika Ali Abdelaziz potwierdził, że w pewnym momencie organizacja UFC kontaktowała się z nim w sprawie tego by Belal Muhammad był jednym z trenerów w The Ultimate Fighter natomiast drugim miał być inny topowy zawodnik kategorii półśredniej.

W rozmowie z The Schmo manager Ali Abdelaziz zdradził, że przedstawiciele UFC odezwali się do niego z bardzo dobrą propozycją dla jego klienta Belala Muhammada. Chodziło oczywiście o objęcie posady trenera w nowym sezonie The Ultimate Fighter.

Co ciekawe drugim z trenerów nie miałby być Conor McGregor, Tony Ferguson czy Michael Chandler. Organizacja UFC miała zupełnie inny pomysł na rywala dla Muhammada. Oto co w tej sprawie zdradził jeszcze Abdelaziz:

„UFC odezwało się do mnie z sugestią, aby Belal został trenerem w TUFie, jego rywalem miał być Colby Covington. Sęk w tym, że nikt nie wie gdzie jest Colby. Ostatni raz gdy słyszeliśmy coś na jego temat to była informacja, że trenował w UFC Performance Institute przez wzgląd na własne bezpieczeństwo. Nie wiem o co chodzi, ale wiem że Masvidal ma zaklepaną walkę. Zatem może być tak, że Colby będzie chciał ciągnąć sprawę sądową przeciwko Jorge. Nie wiem czy chce zarobić na Masvidalu, czy co tam siedzi w jego głowie, ale niech Covington się zdecyduje czy walczy czy odchodzi z tego sportu. Niech wypadnie z rankingu. Moim zdaniem Belal powinien walczyć o pas, ale jest to w tej chwili nie możliwe, więc zgodziliśmy się na walkę z Colbym. Wiem, że mój zawodnik go pokona, a później zawalczy z Kamaru, który z kolei rozprawi się z Leonem Edwardsem w Londynie.”

Zostaw ocenę
0
0