Belal Muhammad UFC

Belal Muhammad podejmie zaskakującą decyzję?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 kwietnia 2023

Belal Muhammad najwyraźniej ma dość przebywania w „próżni”. Zawodnik, który ma na koncie osiem kolejnych wygranych w octagonie UFC jest regularnie pomijany w rozgrywce o pas mistrzowski kategorii półśredniej. To skłania Muhammada ku podjęciu zaskakującej decyzji.

Dana White zabiega o zestawienie pojedynku Leon Edwards vs. Colby Covington co sprawia, że Belal Muhammad kolejny raz zostanie pominięty w rozgrywce o mistrzowski pas kategorii do 77 kilogramów. Sfrustrowany zawodnik nie wyklucza zatem, że w najbliższej przyszłości zmieni dywizję!

„W tym momencie szczerze, chyba przejdę do kategorii średniej. Może spróbuję uzyskać walkę z Khamzatem Chimaevem, On przeszedł wyżej, ja również spokojnie mogę bić się w kategorii do 84 kilogramów. Nie boję się, a może w tej wyższej kategorii on wreszcie będzie chętny na to by wejść ze mną do octagonu. W półśredniej dotarłem do czołówki, mogę zrobić to samo w średniej. Ja już nie chcę robić kroku wstecz, zrobiłem taki gdy dali mi walkę z Seanem Bradym, którego uznawali za niezwykle utalentowanego, nie popełnię tego samego błędu i nie przyjmę pojedynku z Shavkatem Rakhmonovem. Niektórzy mówią, że potrzeba bym pokonał wielkie nazwisko przed walką mistrzowską, jest tylko jedna możliwość – Kamaru Usman.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments