belal muhammad oficjalnym zastępcą na ufc 296 edwards vs covington

Belal Muhammad oficjalnym zastępcą w walce Edwards vs Covington na UFC 296

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 grudnia 2023

Belal Muhammad będzie pełnił funkcję oficjalnego zastępcy w walce wieczoru gali UFC 296. Amerykanin stawi się w Las Vegas by wypełnić limit wagowy i będzie gotów by wskoczyć do rozpiski.

W nocy polskiego czasu pojawiła się informacja o tym, że niepokonany od dziesięciu walk Belal Muhammad zgodził się na pełnienie roli oficjalnego zastępcy. Oznacza to, że „Remember the Name” wskoczy do rozpiski gali UFC 296 jeśli jeden z uczestników main eventu – Edwards vs Covington – dozna kontuzji, rozchoruje się lub nie zrobi wagi.

Organizacja UFC ostatnimi czasy ewidentnie zabezpiecza się na wypadek kontuzji i chorób topowych zawodników. W przypadku gali UFC 294 w roli zastępcy figurował Mateusz Gamrot, Polak jednak nie miał okazji na to by wejść do octagonu.

Zupełnie inaczej sytuacja wyglądała w przypadku UFC 295 gdzie rolę zastępcy w pojedynku Jones vs. Miocić pełnił Sergei Pavlovich. Rosjanin ostatecznie nie zawalczył z żadnym z wymienionych fighterów jednak stoczył bój z Tomem Aspinallem o tymczasowy pas mistrzowski.

Gala UFC 296 odbędzie się w nocy z soboty 16 grudnia, na niedzielę 17 grudnia. Będzie to ostatni tegoroczny event najlepszej ligi MMA na świecie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments