Belal Muhammad o Colbym Covingtonie

Belal Muhammad o Colbym Covingtonie: „Gada głupoty i ma Donalda Trumpa w narożniku”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 lipca 2023

Belal Muhammad wypowiedział się na temat Colby’ego Covingtona. „Remember the Name” nie stawia wysoko umiejętności „Chaosa” i mocno skrytykował Amerykanina. Co dokładnie powiedział Muhammad?

Dziennikarz Chris Boden spotkał się z Belalem Muhammadem, żeby porozmawiać o aktualnej sytuacji zawodnika o raz o tym czy udało się już znaleźć rywala na kolejne starcie w octagonie UFC.

W trakcie dyskusji oczywiście nie mogło zabraknąć pytań na temat Leona Edwardsa aktualnego mistrza kategorii półśredniej, ale Belal powiedział także kilka słów o Colbym Covingtonie. Muhammad ma ciekawą opinię odnośnie tego dlaczego Amerykanin stoi tak wysoko w hierarchii zawodników dywizji półśredniej.

„Myślę, że Colby jest najłatwiejszym rywalem w całej dywizji. On znalazł się tak wysoko tylko dlatego, że gada głupoty do kamer i ma Donalda Trumpa w swoim narożniku.”

Co powiedział Belal na temat aktualnego championa kategorii do 77 kilogramów?

„Co do Leona to facet znajduje się w takim miejscu, w którym ja również jestem. Ma doskonałą serię zwycięstw. Wygrał 10 kolejnych walk, podobnie jak ja. W naszym starciu nie było rozstrzygnięcia, mamy niedokończony biznes. Kiedyś musimy to rozwiązać, napisać zakończenie tej historii.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments