de fries pudzianowski ksw

Będzie walka De Fries vs. Pudzian? Szef KSW proponuje ciekawe rozwiązanie.

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 stycznia 2023

Martin Lewandowski w rozmowie z dziennikarzem Patrykiem Prokulskim zaproponował ciekawe rozwiązanie. Okazuje się, że szef KSW wciąż myśli o doprowadzeniu do walki Phil De Fries vs. Mariusz Pudzianowski. Bez obaw, chodzi jak najbardziej o starcie na zasadach MMA! Co zatem proponuje Lewandowski?

W ostatnich dniach Martin Lewandowski udzielił długiego wywiadu Patrykowi Prokulskiemu, dziennikarzowi stacji TVP Sport. W pewnym momencie współwłaściciel federacji wspomniał o tym, że jest pomysł na ściągnięcie Joanny Jędrzejczyk do KSW. Więcej na ten temat możecie poczytać tutaj. Joanna Jędrzejczyk w KSW?! Martin Lewandowski nie zaprzecza [VIDEO].

Teraz stacja TVP Sport opublikowała pełny wywiad z Martinem i bez wątpienia jednym z ciekawszych fragmentów rozmowy jest wypowiedź Lewandowskiego na temat ewentualnego starcia Phil de Fries vs. Mariusz Pudzianowski. Jaki pomysł na to zestawienie ma szef KSW?

Mariusz jakbym go poprosił i powiedział, że jest kolejna walka, jestem przekonany, że by podjął rękawice. Już miałem z nim taką rozmowę i on się zastanawia: „Ale co później?”. Dla mnie jako promotora dawanie walki o pas, żeby po walce wakował i nie był mistrzem, nie wiem, czy ma sens. Może lepiej zestawiać go z różnymi ciekawymi zawodnikami nie tylko z Polski, ale i zagranicy. Szykujemy spotkanie, żeby porozmawiać, co dalej. Myślę, że połowa roku Mariusz wraca na pełnym gazie.

Phil? Rzucił wyzwanie Mariuszowi. Mariusz akurat się nie boi, w tym temacie mogę powiedzieć, że bardzo chętnie by się z nim sprawdził. Pytanie, czy my chcemy tego. To jest mistrz kategorii ciężkiej, ten pas to jest coś, co sportowość tej federacji niesie. Można oczywiście zrobił walkę nie o pas z Philem. Nie pamiętam już, ile lat jest on niepokonany. To może być dla niego oddech, żeby miał te trzyrundowe pojedynki, może spowoduje, że super rozbłyśnie.

Zostaw ocenę
0
0