Bartosz Szewczyk zawalczy na gali w Abu Dhabi

Bartosz Szewczyk zawalczy na gali w Abu Dhabi!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 października 2023

Bartosz Szewczyk zawalczy na gali w Abu Dhabi! Zawodnik który wszystkie zawodowe pojedynki stoczył w organizacji FEN po raz pierwszy spróbuje swych sił w zagranicznej organizacji. Szewczyk zmierzy się z Białorusinem Artemem Zemlyakovem na gali UAE Warriors 45.

Organizacja UAE Warriors poinformowała o zestawieniu z udziałem Polaka przed kilkoma dniami. Polak potwierdził także pojedynek na swoim profilu na instagramie. Dziś odbyła się ceremonia ważenia, na której Polak wypełnił limit kategorii półciężkiej. Bartosz Szewczyk napisał na łamach swoich social mediów, że już czwarty raz w tym roku „zrobił” limit.

Szewczyk w ostatnich trzech występach walczył ze zmiennym szczęściem notując przegraną, remis oraz zwycięstwo. Już jutro Polak stoczy swój pierwszy pojedynek poza organizacją FEN, na której galach walczył dziewięciokrotnie.

Artem Zemlyakov zanotował zawodowy debiut w sierpniu 2020 roku i do grudnia 2021 roku w ciągu półtora roku stoczył aż pięć zawodowych walk. Białorusin zanotował w tym czasie cztery wygrane i remis po czym zrobił sobie zasłużoną przerwę. Zawodnik z Mińska powróci do klatki równo po 22 miesiącach.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments