bartosz leśko przed walką z kuberskim

Bartosz Leśko przed walką z Kuberskim: „Zawodnik z pierwszej ligi wchodzi do Ligi Mistrzów”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 listopada 2023

Bartosz Leśko przed galą KSW 88 w Radomiu. Leśko już 11 listopada wejdzie ponownie do klatki federacji KSW. Rywalem zawodnika z Trójmiasta będzie Piotr Kuberski, były mistrz FEN. Co przed walką z reprezentantem Ankosu powiedział Leśko?

Bartosz Leśko i Piotr Kuberski zmierzą się na gali KSW 88 w Radomiu. Wydarzenie odbędzie się 11 listopada, a pojedynek Leśko vs. Kuberski został zakontraktowany w limicie kategorii średniej. Zawodnik z Gdyni przywita w okrągłej klatce KSW byłego mistrza FEN.

Co przed walką z „Qbearem” powiedział Leśko? Okazuje się, że zawodnik darzy swojego rywala dużym szacunkiem jednak przyznał również, że wie jak zneutralizować atuty oponenta. Bartosz użył także porównania „piłkarskiego” sugerując, że KSW to Liga Mistrzów natomiast Kuberski do tej pory walczył wyłącznie w pierwszej lidze.

„Przywitam mistrza innej organizacji. Czuję wiatr w skrzydłach, wiem, że mogę iść dalej. Nieważne co na tej drodze się wydarzy. Ja i tak będę nią podążał i wiem, że dojdę na szczyt. Będę chciał go sprawdzić, będę chciał go zweryfikować i zobaczyć, ile warte jest jego złoto. Szanuję Kuberskiego jako sportowca. Jest twardy, mocno bijący. Wszystkie ostatnie walki kończył przez nokauty. Jego ręce na pewno ważą, ale wiem, jak to zneutralizować.

On na pewno wierzy mocno w to, że to jest jego broń i może go to zgubić. Moja sportowa złość, energia, eksploduje w klatce. KSW jest ligą mistrzów. Zawodnik z pierwszej ligi wchodzi do ligi mistrzów i to, że był numerem jeden w pierwszej lidze nie oznacza, że od razu będzie miał drogę do pasa największej organizacji usłaną różami.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments