bartosz fabiński przed debiutem w ksw

Bartosz Fabiński przed debiutem w KSW – 'Zerhouni szuka nokautów, idzie mocno od początku walki’ [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 stycznia 2024

Bartosz Fabiński zadebiutuje w KSW już 20 stycznia na gali XTB KSW 90 w Warszawie. Jaru spotkał się z Rzeźnikiem by porozmawiać o przygotowaniach do walki z Zerhounim.

Bartosz Fabiński to zawodnik, który przez sześć lat walczył w prestiżowej organizacji UFC. Później popularny „Rzeźnik” doznał jednak kontuzji, która sprawiła, że musiał pauzować przez dwa i pół roku.

Fabiński wrócił do startów w październiku 2023 roku kiedy pokonał na punkty Kacpra Karskiego. Starcie miało miejsce na gali STRIFE i wydawało się, że to właśnie w tej organizacji będzie kontynuował karierę Bartosz.

Tak się jednak nie stało, gdyż po kontuzji Radosława Paczuskiego federacja KSW poszukiwała zastępstwa i to właśnie Fabiński wskoczył w miejsce klubowego kolegi, a zarazem podopiecznego, gdyż warto pamiętać o tym, że to właśnie Fabiński jest głównym trenerem MMA w Uniq Fight Club.

Jaru przeprowadził rozmowę z Bartoszem Fabińskim. Zawodnik zdradził, że rozmowy z KSW trwały już wcześniej:

– Rozmowy z KSW trwały już dużo wcześniej, te rozmowy prowadził mój manager Artur Ostaszewski, generalnie na temat współpracy. Takie potwierdzenie, że KSW jest zainteresowane moim zastępstwem za Radka dostałem w wigilię, czy dzień przed wigilią.

Na gali XTB KSW 90 Fabiński zmierzy się z Laidem Zerhounim, co na temat przeciwnika powiedział Bartek? Czy zawodnik Uniq Fight Club czuje się faworytem tego starcia?

– Ja nie lubię w ten sposób patrzeć bo wiadomo, że jakieś tam rankingi czy rekordy nie walczą w samej klatce. Mocny zawodnik, niewygodny, szuka nokautów, nieźle boksuje. Szuka także poddań z pleców, więc na pewno nie można go lekceważyć. Jest zawodnikiem, który mocno idzie od początku walki, narzuca duże tempo. Myślę, że to jest zwiastun tego, że może się dużo dziać w tej walce i będzie fajna bitka.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments