Aslambek Arsamikov na FEN 49 w Mrągowie

Aslambek Arsamikov wskoczył do rozpiski gali FEN 49 w Mrągowie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 sierpnia 2023

Aslambek Arsamikov będzie nowym rywalem Łukasza Świrydowicza podczas gali FEN 49 w Mrągowie. Marcin Grześkowiak nie wystąpi w gali organizowanej na Mazurach z powodu kontuzji.

Zmiana w karcie walk gali FEN 49 w Mrągowie. Do rozpiski wskoczył Aslambek Arsamikov, który zastąpi kontuzjowanego Marcina Grześkowiaka. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 25 sierpnia w Amfiteatrze w Mrągowie.

Aslambek Arsamikov (8-5, 3 KO) to zawodnik trenujący w klubie Arrachion Olsztyn pod okiem Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego. We wrześniu 2022 roku wygrał w 1. rundzie przez TKO ze Stefanem Sekulicem, wcześniej decyzją sędziów rozpawił się z Dimitrym Zebroskim. W 2015 roku “Amir” pokonał niejednogłośną decyzją arbitrów późniejszego zawodnika FEN, Kamila Gniadka. Podczas gali w Mrągowie zadebiutuje pod szyldem organizacji.

Łukasz Świrydowicz (8-6, 2 KO, 4 SUB) podchodzi z Białegostoku, ale reprezentuje barwy klubu Viking Fight Team. W 2022 roku znokautował w 1. rundzie Musha Aslaniego podczas gali Battle Arena w Birmingham. W lipcu 2021 roku pokonał duszeniem zza pleców, również w premierowej odsłonie, Matthew Hollanda. “Świrek” trzy z sześciu zwycięstw zanotował w premierowych odsłonach. Podczas gali w Ostrowie Wielkopolskim zwyciężył przez poddanie w 2. odsłonie z Maciejem Pacułą.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments