Szpilka Pudzianowski wywiad KSW

Artur Szpilka przed walką z Pudzianem: „Nasze starcie zacznie się od stójki…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 marca 2023

Artur Szpilka udzielił wywiadu Kamilowi Wolnickiemu z portalu Onet. W trakcie rozmowy popularny „Szpila” wypowiedział się na temat udziału w gali KSW Colosseum 2. Co Artur miał do powiedzenia przed walką z Mariuszem Pudzianowskim?

Artur Szpilka i Mariusz Pudzianowski zmierzą się 3 czerwca na gali KSW Colosseum 2. Federacja KSW zaprezentowała pierwszy oficjalny trailer tego starcia, który możecie zobaczyć tutaj. Mariusz Pudzianowski vs. Artur Szpilka oficjalnie na KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym! [VIDEO]

Co do powiedzenia przed tym starciem miał Artur? Jak zapatruje się na walkę z Pudzianem? O tym były pięściarz opowiedział w rozmowie z Kamilem Wolnickim.

„Bardzo go szanuję jako zawodnika i wiem, jak trudne zadanie przede mną. Z drugiej strony to daje frajdę kibicom. Jestem w sportach walki od 15. roku życia. Nasze starcie zacznie się od stójki i chciałbym na to zwrócić uwagę. Nie wiem, gdzie i jak zakończy się walka. Chciałbym pewnie właśnie w stójce, ale zdaję sobie sprawę z tego, że Mariusz będzie cały czas szukał parteru. Jeśli przegram, a biorę to pod uwagę, to po prostu przegram i wezmę się za dalszą pracę. Oczywiście, mam ambicję i pewność siebie, chcę wygrywać. Tylko jestem realistą i wiele razy się przekonałem, że coś, czego byłem pewny, w klatce czy ringu wyglądało inaczej.”

Gdzie oglądać najbliższą galę KSW?

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
0