artur szpilka odpowiedział na wyzwanie arka wrzoska

Artur Szpilka odpowiedział na wyzwanie rzucone przez Arka Wrzoska – 'Wczoraj zostałem wywołany do tablicy’

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 21 stycznia 2024

Arkadiusz Wrzosek po efektownym zwycięstwie na gali KSW 90 wymienił nazwisko Artura Szpilki w gronie potencjalnych rywali. Szpila odpowiedział za pośrednictwem relacji na instagramie.

Arek Wrzosek zanotował kolejne zawodowe zwycięstwo na gali XTB KSW 90 w Warszawie. Polak znokautował Ivana Vitasovicia w pierwszej rundzie i fetował wygraną wraz ze swoimi kibicami.

Po walce Arkadiusz został zapytany o to co dalej, z kim chciałby się zmierzyć i w pewnym momencie z ust doskonałego kickboxera padło nazwisko Artura Szpilki, z którym miał już walczyć w przeszłości.

Do tej pory urazy „Szpili” przeszkadzały w zorganizowaniu takiego starcia. Artur odpowiedział na wyzwanie rzucone przez Arka. Szpilka zamieścił wypowiedź w relacji na instagramie:

– Wczoraj zostałem wywołany do tablicy. Także, Arku, przyjmuję oczywiście. Czekam na datę walki. Jak to się mówi, do trzech razy sztuka. Będzie to wielkie wyzwanie. Nie mogę się doczekać. Lecimy!

Wygląda zatem na to, że mamy kolejny interesujący pojedynek w kategorii ciężkiej na horyzoncie. Bez wątpienia będzie to dobre do wypromowania starcie, gdyż obaj fighterzy mają spore grono wiernych fanów.

Pojedynek Wrzosek vs. Szpilka zapewne odbędzie się najwcześniej w połowie 2024 roku, w okresie wakacyjnym.

Kto wygra walkę Arkadiusz Wrzosek vs. Artur Szpilka?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
4 miesięcy temu

Szpilka nie trzyma się siatki w trakcie walki.