Arnold Allen o walce z Marcinem Wrzoskiem

Arnold Allen przed walką z Maxem Hollowayem wspomina starcie z Marcinem Wrzoskiem: „Byłem głupim dzieciakiem” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 kwietnia 2023

Na oficjalnym kanale organizacji UFC na platformie youtube pojawił się bardzo ciekawy wywiad z Arnoldem Allenem, zawodnikiem który wystąpi w walce wieczoru gali UFC w Kanas. Na początku rozmowy John Gooden zapytał Anglika o sytuację związaną z początkami kariery i Cage Warriors. Allen wspomniał starcie z Marcinem Wrzoskiem!

Arnold Allen zmierzy się w weekend z Maxem Hollowayem na gali UFC w Kansas. Anglik wystąpi w walce wieczoru wydarzenia, a ewentualna wygrana może zapewnić mu przepustkę do pojedynku o pas mistrzowski kategorii piórkowej. Pełną kartę walk wydarzenia znajdziecie tutaj. UFC Kansas: Holloway vs. Allen – karta walk

Co na temat starcia z Marcinem Wrzoskiem w Cage Warriors powiedział Allen? Przypominamy, że porażka z Polakiem była dla „Almighty’ego” jedyną przegraną w karierze.

„Wybiegłem za bardzo w przód, ktoś powiedział mi że Sean Shelby jest na trybunach i że dostanę kontrakt. Pomyślałem, że to niesamowite, że jestem w UFC. Wszedłem do tej walki pewny siebie, widziałem swojego rywala jako kontrakt i później pierwsza runda nie była najlepsza w moim wykonaniu, w narożniku pomyślałem więc ok skończę go w drugiej rundzie, lecz ta także nie była za dobra, więc uznałem, że skończę rywala w trzeciej odsłonie. Byłem głupim dzieciakiem, mówiłem sobie ten gość nie jest na moim poziomie, to mi Sean Shelby da kontrakt. Przyznam, że to była dla mnie lekcja pokory i od tamtej pory nigdy nie spojrzałem już na walkę w ten sam sposób.”

Pełną rozmowę z Arnoldem Allenem znajdziecie tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments