Armia Fight Night 8 – Łukasz Stanek i Norbert Daszkiewicz w rozpisce

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 lutego 2020

Kolejny zawodnik MMATADORES Katowice dołącza do zestawienia MINUTOR Energia Armia Fight Night 8!
Łukasz Stanek (6-5-0) wstępuje w szeregi Armia Fight Night. Do tej pory znany był z występów m.in. dla organizacji FEN oraz Spartan Night. Stanek swoją przygodę ze sportami walki zaczynał od Jujitsu. Rozpoczął od startów amatorskich, by po 3 latach zacząć zawodową karierę.

Co ciekawe na 11 walk odbytych przez Stanka tylko 3 zakończyły się decyzją sędziów. Jedną z najbardziej spektakularnych walk Łukasza była walka z Adrianem Błeszyńskim, którego poddał rzadko spotykaną w MMA balachą na kolano.

Fani Łukasza Stanka do tej pory zawsze mogli liczyć na emocjonujące pojedynki w jego wykonaniu. Czy tak będzie i tym razem ?

O tym przekonamy się już 13 marca w Mysłowicach.

Przeciwnik Łukasza Stanka zostanie przedstawiony już wkrótce.

Norbert Daszkiewicz po raz trzeci zawalczy dla organizacji! Reprezentant Berkut WCA Fight Team zadebiutował podczas gali AFN 5 w Łomży, gdzie w ekspresowym tempie zdemolował Kamila Gorala.

Norbert Daszkiewicz (2-0-0) pomimo niedługiej kariery w MMA, na polskiej scenie sportowej jest już znany od dawna. W 2015 roku zdobył Wice-Mistrzowstwo Świata w zapasach w stylu klasycznym. Na swoim koncie ma również cztery Mistrzostwa Polski w tej samej dyscyplinie.

Podczas Bogdanka Armia Fight Night 7 Daszkiewicz również nie zawiódł swoich fanów i tym razem – zwyciężając decyzją sędziów – pokonał Mateusza Wojtkowiaka.

Wszystko wskazuje na to, że Norbert Daszkiewicz idzie śladami swojego starszego kolegi – również pochodzącego z Wrocławia i trenującego w tym samym klubie Damiana Janikowskiego.

Czy i tym razem zwycięży – o tym przekonamy się już 13 marca.

Wkrótce organizatorzy przedstawią rywala Daszkiewicza.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments