Arkadiusz Wrzosek Stoica KSW Colosseum 2

Arkadiusz Wrzosek zmierzy się z jednym z braci walczących na galach ONE Championship?!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 kwietnia 2023

Wiele wskazuje na to, że Arkadiusz Wrzosek zmierzy się z jednym z braci, którzy do tej pory walczyli na galach prestiżowej singapurskiej organizacji ONE Championship? O kim mowa? Najpewniej chodzi o jednego z pochodzących z Rumunii braci walczących w kickboxingu!

W trakcie gali KSW 81 Arkadiusz Wrzosek pojawił się w studiu Viaplay i odpowiadał na pytania Mateusza Borka. Podczas rozmowy zawodnik Uniq Fight Club uchylił rąbka tajemnicy na temat rywala i wspomniał, że brat jego oponenta także walczy zawodowo.

Część z fanów szybko pomyślała, że może chodzić o Valentijna Overeema jednak ten nie walczył już od dziewięciu lat, a dopytany o doświadczenie rywala Arek powiedział, że będzie podobne i że wie, że ten zawodnik chciał przejść do MMA już od jakiegoś czasu.

Zawężając te grono można dojść do wniosku, że może chodzić o braci Bogdana i Andreia Stoicę. Obaj walczyli w SuperKombat, GLORY oraz ONE Championship. Zarówno „Bucharest Bad Boy” jak i „Mr. KO” toczyli ostatnie walki w kategorii ciężkiej, więc ciężko jednoznacznie stwierdzić, który z nich zmierzy się z Wrzoskiem.

Starszy z braci, Andrei ma już na koncie jedną walkę w MMA stoczoną w 2008 roku, ten pojedynek został jednak uznany za nieodbyty ponieważ skończył się nieintencjonalnym faulem (kopnięcie na krocze). Na potwierdzenie zestawienia ze strony federacji KSW na pewno nie będziemy musieli czekać długo, a niewykluczone że pojawi się ono już jutro i wtedy przekonamy się czy udało nam się trafnie wytypować potencjalnego rywala.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments