Arkadiusz Wrzosek KSW Colosseum 2

Arkadiusz Wrzosek przed XTB KSW Colosseum 2 wspomina starty w sandzie: „Połączenie kickboxingu z judo, skupiałem się na obronach obaleń”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 maja 2023

Arkadiusz Wrzosek na gali XTB KSW Colosseum 2 zmierzy się z Bogdanem Stoicą. 3 września na Stadionie Narodowym w Warszawie czeka nas zatem starcie dwóch wyśmienitych kickbokserów. Przed tym pojedynkiem Arek Wrzosek wspomina starty w sandzie.

Arkadiusz Wrzosek rozpoczął treningi sportów walki w wieku 18 lat. Arek pierwsze kroki w kickboxingu stawiał pod okiem trenera Igora Kołacina. Większość osób kojarzy Wrzoska właśnie z doskonałymi startami w kickboxingu jednak nie była to jedyna dyscyplina sportu, którą pałał się zawodnik z Warszawy.

W wywiadzie udostępnionym na oficjalnej stronie internetowej federacji KSW Arek Wrzosek wrócił wspomnieniami do startów w sandzie, czyli dyscyplinie w której stoczył kilkadziesiąt walk! Zawodnik reprezentujący aktualnie Uniq Fight Club uważa, że to właśnie dzięki treningom i startom w sandzie było mu łatwiej rozpocząć przygotowania do zawodowych startów w MMA:

„W skrócie można powiedzieć, że to jest kickboxing z obaleniami. Połączenie kickboxingu może nie z zapasami, ale bardziej z judo. Z uwagi na moje warunki fizyczne skupiałem się na obronach obaleń. Szło mi to naprawdę nieźle i uważam, że dzięki temu lepiej odnalazłem się w początkach moich treningów MMA. Mam długie nogi, zawsze było ciężko mnie przewrócić i teraz też nie jest łatwo.”

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments